Robię strony www dla coachów

20 lat w marketingu
10 lat w stronach internetowych

Tworzę piękne i skuteczne strony www dla coachów-kobiet, aby mogły jak najszybciej i jak najlepiej zająć się swoimi tematami. Moje klientki to coachowie z wielkimi celami i mnóstwem determinacji, aby je osiągnąć.

Rozumiem, że potrzebujesz świetną stronę www i chcesz ją mieć łatwo. A ja chcę Cię maksymalnie odciążyć od spraw technicznych, wesprzeć marketingowo i nie puścić z torbami.

Stworzyłam ofertę na strony www dla coachów, żeby Ci pomóc w dotarciu do nowych klientów. Przeanalizowałam setki stron internetowych dla coachów. Wiem, co działa w Twoim biznesie i jak zdobywać klientów. To, co robisz jako coach jest niesłychanie potrzebne, a przecież trudno jest jednocześnie być coachem, sprzedawcą usług i ekspertem od stron www.

Podobnie: nie każdy informatyk rozumie właśnie Twój biznes. Ja robię i pomagam zrobić strony www dla coachów i daję Ci możliwość łatwego stworzenia wspaniałego narzędzia marketingowego, które będzie pozyskiwać klientów 24/7. W moim specjalnym szablonie dla coachów możesz mieć profesjonalną stronę za mniej niż 400zł i w prosty sposób.

Możesz też zamówić u mnie zrobienie strony. Chętnie się tego podejmę, bo lubię się grzebać w WordPressie i tworzyć nowe witryny dla coachów. Jestem przekonana, że żadne inne medium nie zastąpi dobrej strony internetowej. No, może lista mailingowa jest podobnie dobrym rozwiązaniem.

A jeśli nie wiesz, od czego zacząć, to zapraszam na mojego bloga. Dzielę się doświadczeniem moim i moich klientek – żebyś wiedziała, jak podejść do pracy nad stroną internetową.

Katarzyna Greszta 👩‍💻

Jeśli nie jesteś coachem, to oczywiście również możemy razem pracować i mogę Ci pomóc z Twoją stroną internetową 🚀
Więcej o mnie, o możliwościach współpracy i o realizacjach znajdziesz tutaj: