Jak zrobić stronę?

Masz pytanie? Nie wiesz, jak zrobić stronę dla Twojego biznesu?
Poszukaj odpowiedzi na liście, a jeśli nie znajdziesz, to skontaktuj się z nami.

Jeśli potrzebujesz stronę internetową dla swojej działalności, to masz 2 opcje na zrobienie strony:

 • zlecasz zrobienie strony,
 • robisz stronę samodzielnie.

Możemy Ci pomóc w obu przypadkach. Skontaktuj się z nami:

Jesli zdecydowałaś się robić stronę samodzielnie, to nie musisz się o nic martwić. Jesteś w dobrych rękach, więc nie musisz się znać na stronach internetowych ani na robieniu stron internetowych, żeby zrobić swoją stronę na naszym szablonie. Nasze szablony są proste w obsłudze i dostaniesz do nich szczegółowe instrukcje.

Ale jeśli nie dasz rady – to Ci pomożemy. Oferujemy nieograniczone wsparcie techniczne w dostosowaniu szablonu do Twoich potrzeb. W najgorszym razie możesz zrezygnować z robienia strony na naszym szablonie, a my zwrócimy Ci pieniądze za pakiet, który kupiłaś.

Jeśli nie chcesz samodzielnie robić strony – kliknij i napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą:

Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu pakietu na naszej stronie i dokonania wpłaty za pakiet uznasz, że nie chcesz robić swojej strony internetowej – napisz do nas – zwrócimy Ci pieniądze za zakupiony pakiet.

Absolutnie nie! 🙂 Stworzysz swoją indywidualną stronę dokładnie taką, jak chcesz – wstawisz swoje zdjęcia i indywidualne treści, wybierzesz kolory i tło. Twoja strona będzie jedyna w swoim rodzaju.

Twoje zdjęcia i Twoje treści są najważniejsze. To widzą Twoi klienci i wyszukiwarki (Google). Upewnij się więc, że świetnie przedstawisz swoją ofertę.

Dodatkowo, jeśli będziesz zainteresowana jeszcze większą personalizacją, na przykład będziesz chciała zmienić czcionkę, zmienić kolejność sekcji, uruchomić sprzedaż czy wprowadzić inne własne elementy – to możemy to dla Ciebie zrobić. Napisz do nas maila na adres: coach@malafirmaonline.pl

Kreatory stron to bardzo dobre rozwiązanie dla małych biznesów, jednak mają one kilka wad, które powodują, że nasza oferta jest atrakcyjniejsza. Gdy robisz stronę z nami to:

 • z nami masz stronę w WordPressie, a WordPress jest najlepszą platformą do robienia strony www; dlaczego? przeczytaj artykuł o WordPressie;
 • u nas korzystasz z rozwiązania dedykowanego dla coachów i trenerów – nie musisz się zastanawiać, jakie treści umieścić na stronie – wystarczy, że użyjesz naszego przygotowanego i przemyślanego wzoru; przeanalizowaliśmy setki stron www coachów i wiemy, co jest potrzebne i co działa w Twoim biznesie;
 • nie musisz tracić czasu na szukanie odpowiedniego szablonu; kreatory mają setki szablonów i rozwiązań – to ma swoje zalety pod warunkiem, że masz mnóstwo czasu wolnego na ich przeglądanie; my zrobiliśmy to za Ciebie i u nas dostajesz gotowe projekty strony www dla coacha do wyboru;
 • nie musisz spędzać czasu na szukaniu i oglądaniu tutoriali, jak zrobić stronę; dostarczymy Ci zestaw instrukcji, z którymi szybko zrobisz swoją stronę;
 • nie musisz zajmować się kwestiami technicznymi np. zakładać konta i podłączać domeny; zrobimy to za Ciebie;
 • masz do czynienia z żywymi ludźmi, którzy mówią po polsku 😀 – nasi eksperci pomogą Ci w razie kłopotów technicznych;
 • małym kosztem możesz w przyszłości rozbudować stronę, bo WordPress jest bardzo elastyczny i bardzo powszechny – więc jest wiele osób, które będą mogły Ci pomóc.

Możesz skorzystać z jednego z 3 pakietów na zrobienie swojej strony. W pakiecie korzystasz ze wstępnie przygotowanego szablonu zrobionego specjalnie dla coachów.

Robienie strony „od zera” jest przede wszystkim droższe i czasochłonne.

Poza tym, zwykle dostawca stron internetowych jednego dnia robi stronę dla coacha, innego dnia dla sklepu budowlanego, a kolejne zlecenie ma na galerię sztuki. Nie zna się na żadnym z tematów dogłębnie. My natomiast specjalizujemy się w stronach dla coachów.

Nasza oferta na stronę www jest bardziej przyjazna dla coachów ponieważ:

 • nie przepłacasz za zrobienie strony;
 • masz stronę w WordPressie, a WordPress jest najlepszą platformą do robienia strony www – programiści nie zawsze robią strony w WordPressie, często stawiają je na tzw. autorskim CMSie; przeczytaj tutaj o WordPressie;
 • dostajesz rozwiązanie dedykowane dla coachów i trenerów;
 • nie musisz zajmować się sprawami technicznymi (domena, hosting itp), zrobimy to za Ciebie;
 • małym kosztem możesz w przyszłości rozbudować stronę;
 • strona będzie gotowa bardzo szybko – możesz ją mieć dosłownie w kilka dni.

Ale jeśli wolisz zlecić zrobienie Twojej strony internetowej – kontaktuj się z nami:

Każda strona wymaga regularnej opieki i aktualizacji. Nawet najmniejsza strona wizytówka. Dlatego zadbamy o to, by nikt Ci się nie włamał na stronę i nie zrobił Ci na niej bałaganu. Upewnimy się, że nikt nie będzie Ci wysyłał niepotrzebnych maili. Będziemy na bieżąco aktualizować „silnik” Twojej strony czyli WordPressa i wszystkie zainstalowane rozszerzenia i wtyczki. Będziemy też robić kopie zapasowe Twojej strony – w razie, gdyby coś się z nią stało – zawsze będziemy mogli wrócić do zapisanej wersji.

Przy budowie Twojej strony mamy 3 rodzaje kosztów:

 • Opłata za domenę i hosting. Za hosting i domenę płacisz zewnętrznej firmie, która się tym zajmuje. My współpracujemy z firmą LH. Przeczytaj czym się różni domena od hostingu i za co płacisz. Wynegocjowaliśmy w LH specjalne ceny dla naszych klientów. Za domenę i hosting w pierwszym roku zapłacisz niecałe 40 zł netto za rok. W kolejnych latach będzie to około 100 zł netto za rok.
 • Opłata za uruchomienie. Zawiera skorzystanie z szablonu i instrukcji oraz wsparcie techniczne. Oferujemy Ci nielimitowane wsparcie techniczne naszych ekspertów podczas robienia strony na naszym szablonie. Zobacz pakiety na stronę www dla coacha.
 • Opłata za opiekę nad Twoją stroną – przez rok będziemy opiekować się Twoją stroną www, żeby była bezpieczna dla Twoich klientów i dla Ciebie. Będziemy też wprowadzać drobne poprawki, jeśli będziesz potrzebowała. Nie będziesz musiała się o nic martwić.

Po roku przyjdzie czas na odnowienie domeny i hostingu oraz opłatę za kolejny rok opieki nad Twoją stroną. Fakturę za hosting i domenę wystawi Ci firma hostingowa (wynegocjowaliśmy dla naszych klientów specjalne stawki), my natomiast wystawimy Ci fakturę za kolejny rok opieki i utrzymanie porządku na stronie.

Oczywiście! Pomagamy w zrobieniu strony, jeśli tylko będziesz potrzebować pomocy.

Najpierw dostaniesz od nas proste instrukcje, w jaki sposób zrobić stronę. Tłumaczymy i pokazujemy krok po kroku, jak szablon zamienić w prawdziwą i unikalną stronę. Nasi Klienci potwierdzają, że instrukcje są super-proste i na pewno dasz sobie radę.

A jeśli sobie nie będziesz radzić – w każdym pakiecie oferujemy wsparcie techniczne, będziemy mogli Ci pomóc.

Kalendarz będzie umieszczony w dodatkowej zakładce, żeby łatwo było się w nim poruszać. W kalendarzu możesz zaznaczyć godziny, gdy jesteś dostępna oraz czas trwania konsultacji. Możesz zobaczyć jak działa kalendarz na tej stronie internetowej (kalendarz na stronie kasiagreszta.pl). Sama będziesz zaznaczać godziny, w jakich jesteś dostępna, a klientka sama będzie mogła wybrać godzinę, która jej pasuje. Pokażemy Ci, jak to ustawić. Powiadomienia o nowych wpisach do kalendarza będziesz dostawała na swoją skrzynkę mailową.

Możesz oczywiście skorzystać z szablonów WordPressa, jest ich mnóstwo, ale…

No właśnie – setki możliwości nie oznaczają, że coś jest łatwiej zrobić. Nawet jeśli znajdziesz szablon dla coacha, to prawdopodobnie będzie on za bardzo rozbudowany na Twoje potrzeby. Przeglądaliśmy te szablony i wiemy, jak one wyglądają.

Poza tym – nie ominęłaby Cię cała techniczna /informatyczna strona tego przedsięwzięcia. Musiałabyś sama wykupić domenę i hosting (a wcześniej znaleźć dobrego dostawcę, a uwierz mi, że ten, który pojawia się jako pierwszy w Google nie jest ani najlepszy, ani najtańszy), potem zainstalować szablon i nauczyć się go obsługiwać. A nie ma do tego instrukcji.

U nas za szablonem stoją żywi ludzie i w razie czego Ci pomożemy. Najpierw wykupimy dla Ciebie domenę i hosting, potem zainstalujemy szablon i przekażemy instrukcje, jak z szablonu zrobić stronę. Co więcej, masz gwarantowane wsparcie techniczne przy robieniu strony, w ramach którego pomożemy Ci w jakichkolwiek kłopotach.

Szablon to gotowy prototyp Twojej strony. Twoja strona www dla coacha będzie oparta o ten szablon i będzie miała podobny układ, ale będzie zupełnie indywidualna dzięki Twoim niepowtarzalnym treściom: zdjęciom, kolorom, tekstom. Dzięki temu będzie jedyna w swoim rodzaju!

Wystarczy, że kupisz u nas pakiet (tu są opisane pakiety na stronę dla coacha) i wybierzesz szablon, a my wykupimy dla Ciebie domenę i hosting oraz zainstalujemy Ci szablon. Potem przekażemy Ci instrukcje, jak wypełnić szablon swoimi treściami. Jeśli będziesz miała jakiekolwiek problemy – nasi eksperci Ci pomogą podczas tworzenia strony na szablonie.

Oczywiście, że tak. Możemy rozbudować Twoją stronę o dodatkowe elementy, takie jak sklep, płatności online, pakiety konsultacji itd. Jeśli jesteś zainteresowana takim rozwiązaniem – skontaktuj się z nami:

No cóż – działa tu efekt skali. Po prostu dlatego, że przygotowaliśmy szablony, zrobiliśmy instrukcje i ustawiliśmy wszystko jeden raz, a korzysta z nich potem wiele osób. W dodatku wystarczy kilka ruchów i możesz dostosować stronę do swoich potrzeb i sprawić, że jest unikalna i indywidualna.

Możesz zapłacić przelewem na konto, szybkim przelewem on-line lub BLIKiem – jak Ci wygodnie.

Oczywiście. Zapraszamy 😃 Zrobimy dla Ciebie piękną stronę. Skontaktuj się z nami: